Milé Bravíčko

Milé Bravíčko, je mi 15 a už to normálně dostávám, mám bráchu je mu 16. Jednou byl sám doma protože byl nemocný, mě ze školy pustili domu dřív protože nám odpadl tělák. Hned jak jsem přišla domu, tak jsem ho viděla jak masturbuje... ale jenom koutkem oka protože si ho hned schoval... ale ještě před tím si stihl vystříknout na ovladač od televize u který to dělal... Potom se sebral a odešel, řekl mi, že jde za kámošem pro úkoly a tak jsem zůstala sama doma já. Viděla jsem, že ten ovladač byl ještě kluzce - mokrý a tak mě to vzrušilo... a začala jsem si ho jako hloupá kráva strkat do vagíny... Už jsem to 2x nedostala a za 14 dní mi bylo blbě a zvracela jsem. Koupila jsem si test a vyšel mi, že jsem těhotná, ke všemu jsem ten ovladač zničila tak, že nefunguje... táta se na to koukal a říkal že ten ovladač vypadá z vevnitř tak, jako kdyby ho někdo polil. Prosím pomozte mi co mám dělat.

Milé Bravíčko

Milé Bravíčko, můj Pepa si včera nedal pozor a nastříkal mi semeno do úst. Je možné, abych otěhotněla? Boženka (17let) Milá Boženko, jestliže jsi píča, tak tu ta možnost je. Tvé Bravíčko.

Milé Bravíčko

Milé bravíčko, je mi 14 let a nemám žádná prsa, bude to tím, že spím na břichu??
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nejlepší legální pasivní antiradary a detektory policejních radarů do auta i na motorku. Přenosné i pevně zabudovatelné laserové rušičky (antilaser systémy). Neztrácejte body!

Milé Bravíčko

Ahoj Bravíčko, jmenuji se Jana a je mi 20 let.Před nedávnem jsem začala se svým přítelem, kterého velmi miluji sexuálne žít.A mám takový problém:Muj přítel, který už má zkušenostimi vysvětlil, že ženy mají v krku za mandlemi B-bod, který po speciálni stimulaci vyvoláva bouřlivý, vícenásobní a neskutečně dlhý a silný orgazmus.A tato speciálni technika dráždení menovaného bodu se nazýva deepthroat (hluboké hrdlo).Jde o to, že žena si zasune partneruv penis hluboko (až po koren) do hrdla a takovým spusobem se dráždi.Muj problém je v tom, že i když jsem se snažila, z nejakého duvodu si ho nemužu celý zasunout, protože se mi zvedá žaludek.Očividne se nemužu k danému bodu dopracovat.Umíte mi poradit jak na to.Děkuji. Odpověď: Zlatou medaili tomu chlapci... :)))  

Milé Bravíčko

Milé Bravo!Moja kamarátka má Motorolu ja Alcatel Má naše priateľstvo zmysel?? Petra,14

Milé Bravíčko

"Ahoj Bravíčko, jsem 18 letá holka a masturbuji. Musím to říct mámě?"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Milé Bravíčko

Milé Bravíčko, chtěla bych se poprvé vyspat s mojí přítelem. Slyšela jsem, že přitom praskne panenská blána. Neprobudí to rodiče? Tereza 15

Milé Bravíčko

Milé bravo,Včera jsem si tam strkala mrkev.. bez kondomu.. a zlomila se mi tam.. ://a od včerejška mě bolí podbřišek.. co když se mi tam klíčí záhon ? Janka,12

Milé Bravíčko

Milé Bravo!Moja kamarátka má Motorolu ja Alcatel Má naše priateľstvo zmysel?? Petra,14
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Milé Bravíčko

Milé Bravo,... dnes som bola na plavárni a celý čas sa na mňa pozeral jeden chlapec ... som ešte panna ? Gizelka,12

Milé Bravíčko

Milé Bravíčko, jsem 11-ti letá Romka a nejsem ještě těhotná. Je můj táta normální?