Hlášky ze seriálu Babylon 5

Londo Mollari: "Půjdu se podívat, co se děje venku." G'Kar: "Půjdu s vámi." Londo Mollari: "Proč? Bojíte se, že se už nevrátím?" G'Kar: "Ne, bojím se, že se vrátíte."

Hlášky ze seriálu Babylon 5

(Marcus Cole se potřebuje dozvědět důležitou informaci a zmlátí k tomu do bezvědomí celý bar.) Marcus Cole: "Kruci, teď budu muset počkat, až se někdo z nich probudí."

Hlášky ze seriálu Babylon 5

(Nově oddaní Sheridan a Delenn byli právě přivítáni na Babylonu 5.) Londo Mollari: "Tak, doktore, kdo umřel?" Stephen Franklin: "O čem to mluvíte?" Londo Mollari: "No, u nás se takhle oslavují státní pohřby. Naše svatby jsou tiché a střízlivé. Jsou to chvíle k zamyšlení. Také lítosti, nesouhlasu, hádky a vzájemného obviňování. Když poznáte, že už to nemůže být horší, můžete se začít těšit z manželství. Ale začít něčím takovým. To není dobré znamení do budoucnosti." (Franklin a Garibaldi se na něj divně podívají odejdou.) Londo Mollari: "Asi jsem řekl něco nevhodného." G'Kar: "Asi jako všechno, co řeknete."
Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nejlepší legální pasivní antiradary a detektory policejních radarů do auta i na motorku. Přenosné i pevně zabudovatelné laserové rušičky (antilaser systémy). Neztrácejte body!

Hlášky ze seriálu Babylon 5

John Sheridan: "Mám takové noční můry, že by z toho člověku vstávaly vlasy na hlavě." Delenn:"No, to vysvětluje účesy Centaurů."

Hlášky ze seriálu Babylon 5

Londo Mollari: "Řekl jsi jim, že jsem ti pomáhal s tvými zprávami?" Vir Cotto: "To nebylo třeba. Hned si toho všimli sami."

Hlášky ze seriálu Babylon 5

Londo Mollari: "Fyzika nám říká, že pro každou akci musí být opačná reakce. Oni nás nenávidí, my nenávidíme je, oni nás nenávidí zpět. Takže tady jsme, oběti matematiky!"
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Hlášky ze seriálu Babylon 5

Michael Garibaldi: "Velvyslanec Kosh se dnes činil." Jeffrey Sinclair: "Říká se, že Bůh pracuje tajemným způsobem." Michael Garibaldi: "Možná ano. Ale ve srovnání s Vorlonem je to amatér."