Antiradary, detektory policejních radarů a laserové rušičky - Více zde
Nejlepší legální pasivní antiradary a detektory policejních radarů do auta i na motorku. Přenosné i pevně zabudovatelné laserové rušičky (antilaser systémy). Neztrácejte body!

Hlášky z filmu Byl jednou jeden polda

(Náměstkův syn přišel za Simonou.) Náměstkův syn: (k Božence) „Byla byste tak laskavá a šla zkontrolovat pečetě na muničním skladu.”

Hlášky z filmu Byl jednou jeden polda

Bývalý prodavač baget: „Hele, tak timhle jsem nakouřil jednoho frajera na Václaváku. Dvoumetrová vocelokovová bedna. Sesypal se jak písek. Začal mi vykládat takový ty věci, že mě bude žalovat a tak. Víš, co jsem mu řek? Nevotravuj, špekoune.”
Chutné recepty, tipy na cvičení a hubnutí - Více zde
Zdravý dietní jídelníček, recepty Ládi Hrušky, rady pro cvičení doma a v posilovně a tipy na hubnutí.

Hlášky z filmu Byl jednou jeden polda

(Kuře s Hrubcem jsou přilepení na dveřích.) Boženka: „Já neřeknu, že jste poslouchali.” Kuře s Hrubcem: „Co to kecáte, ženská. My jsme ostraha.”

Hlášky z filmu Byl jednou jeden polda

Synovec staré dámy: „Hele, to znáte. Příjde polda na strážnici a takhle drží za vlasy uříznutou hlavu. A všichni ty debilové blbí policajtský takhle koukaj a říkaj: Hele, to je strážmistr Vondráček. Ba ne, ten nebyl takhle vysokej.” Kuře: „Já ti taky uříznu hlavu, ty šmejde. Ty vodsuď živej neutečeš.”
Levná trička s vlastním originálním potiskem - Více zde
Pánská, dámská a dětská trička s vtipným potiskem a trička s potiskem každého sportu.

Hlášky z filmu Byl jednou jeden polda

Náměstek: (k Maisnerovi) „Ve škole máš nasazenýho experta. O všem, co tu uvidí napíše velice podrobnou zprávu. A pak tě, Maisnere, buď povýším, nebo nakopnu.”
Superhry online zdarma - Více zde
Nejlepší online hry zdarma. Chci si zahrát ihned!